Doprava tovaru

Úvod Doprava tovaru

Dopravu ťažších a objemnejších tovarov realizujeme vlastnými dodávkovými vozidlami s ložnou plochou od 2,5 do 3,7 metra.


Pre menšie zásielky využívame kuriérsku spoločnosť GLS.Doplňujúce informácie:


 -Tovar Vám bude dovezený dodávkami s predným, prípadne zadným náhonom. Nedisponujeme dodávkami s pohonom 4x4. Na spevnené cesty sú fajn, do terénu však nie. Vždy sa snažíme tovar doviezť čo najbližšie k miestu, kam to potrebujete. Občas však narazíme aj na extrémy a preto Vám prosíme, nežiadajte vodičov, aby tovar doviezli do miest, kam sa dostane iba traktor. Tam kde je to nebezpečné, prípadne hrozí zapadnutie, alebo poškodenie áut nejdeme.


- Vodiči nenosia so sebou hotovosť na vydávanie a ani registračné pokladnice. Platba za tovar je vždy iba prevodom na účet. Platba v hotovosti nie je možná. Úlohou vodičov je doviezť tovar na dohodnuté miesto nepoškodený a včas. Potom prekontrolujú množstvo a správnosť tovaru a pomôžu pri vykládke. Peniaze neinkasujú.


- Prosíme zákazníkov, aby pri objednávaní tovaru v objednávkach udávali presnú adresu dodania tovaru. Rozvoz je realizovaný podľa vopred naplánovaného harmonogramu, kde vykládky plánujeme tak, aby ich mal vodič po jednej trase.